FOTOT - Ku ishte fshehur kokaina brenda kontenierëve me banane

1569584906_kontenieri1.jpg

Përmes këtyre fotove të siguruara nga gazetari i Report Tv Arsen Rusta, tregohet vendi se ku ishin fshehur pakot me kokainë në 4 kontenierë të ardhur me banane nga Ekuadori.

Ato ishin të vendosura në derën e kontenierit frigoriferik dhe ishin të kamufluara në hapësirat e brendshme të mbuluara me një pllakë metalike me vida.


Lajmi kryesor:

137 kg kokainë në 4 kontenierët nga Ekuadori/ Pranga 2 pritësve në Durrës, si dolën pakot nga porti, DEA zëvendësoi drogën me oriz me GPS (FOTOT)


G.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?×

Lajmi i fundit

John

Artistja që u jep 'jetë' mureve të Shkodrës përmes pikturave: Ky pasion më 'arratis' nga realiteti dhe monotonia