Francë/“Të du moj gocë e vogël”, Genc Tukiçi dhe vajza e tij, Nadia këndojnë këngën shqiptare (VIDEO)

Kompozitori edhe pianisti Genc Tukiçi së bashku me vajzën e tij, Nadian gjatë kësaj periudhe vetizolimi nga shtëpia e tyre në Francë këndojnë këngën “Të du moj gocë e vogël”.


Lajmi kryesor:

Lufta ndaj koronavirusit bashkon artistët shqiptarë në të gjithë botën: S'ka asgjë më të rëndësishme se jeta! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?×

Lajmi i fundit

John

Nesër në parlament/ Shtyrja e pagesës së kësteve të tatimit mbi fitimin, heqja e taksës së infrastrukturës për rindërtimin, e kredia e re nga FMN!