Frikë dhe panik para Milan - Real Madrid, ish-lojtari i Premier League bie pa ndjenja në transmetim (VIDEO)

Frikë dhe panik para Milan - Real Madrid, ish-lojtari i Premier League bie pa ndjenja në transmetim (VIDEO)

Shaka Hislop


Real Madridi fitoi 3-2 me Milanin në një test miqësor. Përpara duelit të zhvilluar në Kaliforni (SHBA), frika dhe paniku pushtuan të pranishmit në stadium dhe teleshikuesit.

Ish-portieri i west Ham, Shaka Hislop u rrëzua në tokë pa ndjenja ndërkohë që ishte në transmetim për ESPN. 54-vjeçari punon si analist dhe pas ndodhisë për fat të mirë e ka marrë veten dhe është jashtë rrezikut për jetën.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Spektakël me 5 gola, Real Madridi përmbys Milanin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Pësoi hemorragji cerebrale, poeti i njohur Agim Doçi në luftë për jetën, vijon të jetë në gjendje të rëndë spital

Pësoi hemorragji cerebrale, poeti i njohur Agim Doçi në luftë për jetën, vijon të jetë në gjendje të rëndë spital