Gati të ndjeni ritmin latin? Ricky Martin vjen për herë të parë në Tiranë! Rama: Livin’ la vida loca

Gati të ndjeni ritmin latin? Ricky Martin vjen për herë të parë në Tiranë! Rama: Livin’ la vida loca

Ricky Martin

Këngëtari i mirënjohur, Ricky Martin do të ndezë Tiranën, me plot kuptimin e fjalës. Ylli i muzikës latine,  pritet të mbërrijë më 20 korrik dhe do të performojë live në Sheshin ‘Skëndërbej’

Lajmi është konfirmuar nga vetë këngëtari latin me një postim në rrjetet sociale.

Postimi i këngëtarit është shpërndarë edhe nga kryeministri Rama.

Bëhu edhe ti pjesë e mbrëmjes së bukur nën ritimin fantastik të artistit legjendar, Ricky Martin. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Detar: 07/06/2023 16:22

  Kjo eshte nje arritje tjeter e qeverise Shqiptare!

  Përgjigju
 • riku: 07/06/2023 15:22

  kengtar xhenerik i 20 vjeteve me pare,do ket ngel pa kokerr leku qe po vjen ketu

  Përgjigju
 • Ekzakt: 07/06/2023 14:35

  Vjen vetem apo me burrin?

  Përgjigju
  • Lala: 07/06/2023 17:05

   Ene me kalamojt biles me vete

 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra