POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gazetarja e njohur i futet politikës, mësoni për kë bëhet fjalë (FOTO)

Ajo ka qëndruar larg ekranit për një kohë të gjatë. Pasi mbylli emisionin ‘Njerëz të humbur’ Aida Shtino nuk u shfaq më në ekran. Në një intervistë të dhenë para disa kohësh ajo ka pohuar se për shkak të emisionit që drejtonte ishte kërcënuar dhe gjeti kohën e duhur për t’iu dedikuar familjes.

Por tashmë Aida ka hedhur nje hap të ri. Ajo është parë krah kreut  të partisë Republikane, Fatmir Mediu teksa u firmos ditën e sotme koalicioni opozitar.

A.P./Shqiptarja.com
Komento