Gazetari nga Kosova për Report Tv: Një nga pistat, konflikti i shoferit me shoferë të linjave të tjera

 

Një nga pistat që po hetohet është një konflikt i mundshëm i shoferit me shoferë të linjave të tjera. Lajmin e tha për Report Tv, gazetari Valon Bajrami. Megjithatë, kjo është ende e pakonfirmuar.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Si ka mundësi që Nuredin Dumani kryen aktivitet nga burgu?’ Salianji: Ligji i ri për 'Policinë' presion për t’i përdorur për zgjedhjet

‘Si ka mundësi që Nuredin Dumani kryen aktivitet nga burgu?’ Salianji: Ligji i ri për 'Policinë' presion për t’i përdorur për zgjedhjet