George Clooney i jep fund beqarisë
në një dasëm me aromë veneciane
FOTO

George Clooney i jep fund beqarisë<br />në një dasëm me aromë veneciane<br /> FOTO
Më në fund edhe beqari më i lakmuar George Clooney është “dorëzuar” duke thënë “po” përpara altarit.Aktori i njohur hollivudian është lidhur në martesë me avokaten  Amal Alamuddin në një ceremoni në Venecia, në një hotel me pamje nga Kanali i Madh, e cila është një pikë e famshme turistike në këtë qytet.Në dasëm ishin ftuar emra mjaft të njohur të shoëbizzit botëror si  aktori Matt Damon, Bill Murray, modelja Cindy Crawford dhe këngëtari i grupit “U2”, Bono Vox etj.

Si mjet transporti për të ftuarit vip, familjarë dhe miq të afërt  është përdorur një  anije si “taksi ujore”.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

‘Unë e di që Kiara punon eskortë’/ Akuza e rëndë e Oltës për moderatoren nxit debat të ashpër me Luizin: A i mendon gjërat?

‘Unë e di që Kiara punon eskortë’/ Akuza e rëndë e Oltës për moderatoren nxit debat të ashpër me Luizin: A i mendon gjërat?