Getoari zbulon sozinë e tij: Gjejeni cili jam unë (Foto)

Getoari zbulon sozinë e tij: Gjejeni cili jam unë (Foto)

Reperi shqiptar, Getoar Selimi

Getoar Selimi është një nga reperët më në zë aktualisht në trevat shqiptare. Ai përflitet për suksesin që ka për shkak të këngëve, por edhe gjithashtu për jetën e tij personale, pas martesës me moderatoren Marina Vjollca.

Në një publikim të orëve të fundit në rrjetet sociale, Getoari ka zbuluar edhe sozinë e tij. “Gjejeni cili jam unë,”- shkruan reperi krahas një fotoje të publikuar së bashku me stilistin e tij, teksa ky i fundit po i rregullon flokët. Në fakt përsa i përket modelit të flokëve dhe mjekrës kanë vërtet një ngjashmëri. Duhet thënë se shumica e meshkujve që mbajnë këtë lloj stili domosdoshmërit kanë të njëjtën hije.

(Foto e publikuar nga reperi Getoar Selimi)

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Fitorja e parë si kampione bote, Argjentina shkëlqen në 'Monumental'! Messi kap 800 gola

VIDEO/ Fitorja e parë si kampione bote, Argjentina shkëlqen në 'Monumental'! Messi kap 800 gola