Për Getoar Selimin ‘lumturia’ përmblidhet me katër fjalë

Për Getoar Selimin ‘lumturia’ përmblidhet me katër fjalë

Marina, Marget dhe Getoari

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi e përkufizon lumturinë me 4 fjalë dhe ajo është familja e tij, vajza Marget dhe bashkëshortja, Marina Vjollca.

Çifti së fundmi kanë udhëtuar drejt Afrikës për pushime familjare me vajzën e tyre Marget, portretin e të cilës kujdesen që të mos ta shfaqin shumë në rrjetet sociale.

Reperi ka postuar një fotografi të ëmbël me familjen e tij, ndërsa edhe ka bërë dedikimin e veçantë.

“Përkufizimi im me katër fjalë për lumturinë. Gruaja dhe vajza ime”, ka shkruar reperi.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

U arrestua së bashku me burrin e saj, zbardhet emri i autorit të dyshuar të vrasjes së Liridona Murselit

U arrestua së bashku me burrin e saj, zbardhet emri i autorit të dyshuar të vrasjes së Liridona Murselit