Dyshohet se ka rënë nga lartësia, 21 vjeçari vdes rrugës për në spitalin e Durrësit

I riu qe ka nderruar jete

Një 21 vjeçar nga Peqini ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Durrësit ditën e sotme, pasi dyshohet se ka rënë nga lartësia.

21-vjeçari Renato Nebiu, ka ndërruar jetë në ambulancë, rrugës për në spitalin e Durrësit.

I riu nga fshati Karinë, ka shkuar fillimisht në qendrën shëndetësore të fshatit dhe nga aty është nisur për në spitalin e Durrësit por fatkeqësisht nuk ia ka dalë dot.

Ende nuk ka detaje të tjera mbi këtë ngjarje por pritet që në vijim të dalë përgjigjia e saktë se nga se ka vdekur. Hetimet për këtë ngjarje do i bëjë policia e Peqinit.

 

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?

Komento

Komente

 • polic: 16/12/2020 20:53

  mos e shtyre ndonje polic nga taraca?

  Përgjigju
 • Eduart: 16/12/2020 19:54

  Ah Mor Renato pse te morì Zoti kaq te te ri . djal i shkelqyshem. u prefsh ne paqe .ngushelllime familjes

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shërbimi u dha me koncesion, Spitali Rajonal i Shkodrës kërkon shkurtim nga puna për 25 laborantë