Gjendet i pajetë një 80-vjeçar në Korçë

Një 80-vjeçar, Y. Muja është gjetur i pajetë në lagjen nr 17 të qytetit të Korçës pasditen e sotme. Burime bëjnë me dije se në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Murrizi i vendosur: Nuk votoj marrëveshjen zgjedhore pa lista të hapura!