Gjendet një i vdekur në Mullet, policia: Nuk ka shenja dhune, dyshohet se u mbyt aksidentalisht

Gjendet një i vdekur në Mullet, policia: Nuk ka shenja dhune, dyshohet se u mbyt aksidentalisht

TIRANE-Një 68-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në Mullet. Viktima është me inicialet Sh.P. ndërsa u gjet nga banorët e zonës rreth orës 03:25.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave. Policia njofton se nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se është mbytur aksidentalisht në lumë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

5 palestinezë vriten gjatë operacioneve të ushtrisë izraelite në Bregun Perëndimor

5 palestinezë vriten gjatë operacioneve të ushtrisë izraelite në Bregun Perëndimor