VIDEO/ I përdorur në ngjarje kriminale? Gjendet një kallashnikov në koshin e mbeturinave në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë

VLORË- Një kallashnikov është gjetur i hedhur në koshin e mbeturinave në lagjen ‘Pavarësia’ në qytetin e Vlorë.

Gazetari i Report Tv, Armend Xhelili bën me dije se policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet.

Kjo për shkak se ka dyshime që arma të jetë përdorur në ngjarje kriminale.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po kryen verifikimet e duhura për të zbardhur se kujt i përket arma dhe pse ka përfunduar në koshin e mbeturinave.

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

UEFA bën prapakthehu? Gazpromi rus futet sërish në Champions League

UEFA bën prapakthehu? Gazpromi rus futet sërish në Champions League