Gjendet një trup i dekompozuar pranë lumit Seman

Gjendet një trup i dekompozuar pranë lumit Seman

Lumi Seman

Në orët e vona të së enjtes është gjetur trupi i një personi të pajetë nga peshkatarët e zonës në brigjet e lumit Seman në fshatin Arapaj në Roskovec. Report Tv mëson se ëstë një i moshuar rreth 70 vjec nga Lushnja.

Sipas te dhënave te para kishte një ore që kishte hyrë në lumë dhe ndërroi jetë nga ataku kardiak. Kufoma është marrë nga ambulanca dhe është dërguar në morgun e Lushnjes për ekspertizë mjeko-ligjore.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Zjarri në Pishporo, Kreu i Emergjencave Civile: Ka përmasa të mëdha, s’ka rrezik për banesat, do bëjmë maksimumin për shuarjen e flakëve

Zjarri në Pishporo, Kreu i Emergjencave Civile: Ka përmasa të mëdha, s’ka rrezik për banesat, do bëjmë maksimumin për shuarjen e flakëve