Gjendet trupi i 55-vjeçarit i cili u vetëhodh në lumin Vjosë! Sapo ishte divorcuar nga gruaja

Gjendet trupi i 55-vjeçarit i cili u vetëhodh në lumin Vjosë! Sapo ishte divorcuar nga gruaja

Pamje nga vendngjarja

Gjendet trupi i Agim Pelushit, i cili u mbyt ditën e djeshme në lumin Vjosë pasi u vetëhodh. 

Mësohet se 55-vjeçari nuk kishte shumë kohë që ishte divorcuar nga bashkëshortja dhe ishte emigrant në Greqi.

Viktima ishte zhdukur prej 4 ditësh dhe ishte larguar nga banesa e prindërve dhe nuk është kthyer më. Kallëzimi për zhdukjen e tij është bërë ditën e sotme nga motra e tij me iniciale, V.P.

 

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Tiranë, shisnin online ora dhe aksesorë diamanti e floriri pa fatura tatimore, në hetim pronarët e dy dyqaneve

Tiranë, shisnin online ora dhe aksesorë diamanti e floriri pa fatura tatimore, në hetim pronarët e dy dyqaneve