Gjermani/ Audioja pornografike vihet në sfond gjatë ndarjes së grupeve në Euro2024 (VIDEO)

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur ditën e djeshme, gjatë shortit të ndarjes së grupeve në Kampionatin Europian 2024, të mbajtur në Hamburg të Gjermanisë.

Gjatë procesit, në sfond është dëgjuar një audio pornografike, që ngjasonte me rënkimin e një femre.

Audioja besohet se ka ardhur nga ndonjë ndërhyrje në sistemin audio të sallës, në ndërtesën e Elbphilharmonie në Hamburg, ku po mbahej ceremonia.

Ngjarja ka qënë e sikletshme për të pranishmit, duke mos munguar as reagimet.

Ish-lojtari i Manchester Cityt, David Silva, i pranishëm në skenë, mbuloi fytyrën në përpjekje për të fshehur të qeshurën e tij.

“Këtu ka një zhurmë të çuditshme”, tha zv.sekretari i përgjithshëm i UEFA-s, Giorgio Marchetti, i sikletosur.

Ishte po Marchetti, që theksoi ndërprerjen e audios duke thënë se “tani është ndalur”.

Pavarësisht këtij skandali, procesi vazhdoi normalisht, por tifozët nuk e kanë 'falur' rastin dhe videoja është bërë virale.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 14:02
VIDEO/ Skandali me audion erotike në Euro2024, zbulohet autori i ‘shakasë’

1701608665_pppp.JPG

Dan Jarvis

Audioja erotike e dëgjuar në sfond gjatë shortit të grupeve në Euro2024, mbajtur në Hamburg të Gjermanisë, ka shkaktuar reagime të shumta.

Videoja që tregon momentin qesharak ka bërë xhiron e botës në të gjitha mediat.

Skandali nuk ka mbetur pa autor. Një person i quajtur Dan Jarvis ka marrë përsipër autorësinë e “shakasë”.

Jarvis ka publikuar një video në rrjetin social “X”, ku merr përsipër autorësinë e vendosjes në sfond të audios pornografike.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

BE fton në takim Kosovën dhe Serbinë për dinarin! Krika ndaj Bislimit për sjelljen e tij ndaj Lajçak

BE fton në takim Kosovën dhe Serbinë për dinarin! Krika ndaj Bislimit për sjelljen e tij ndaj Lajçak