Gjermani/ Kreu marrëdhënie seksuale, e grabiti dhe e dhunoi prostitutën, arrestohet 34-vjeçari shqiptar

Gjermani/ Kreu marrëdhënie seksuale, e grabiti dhe e dhunoi prostitutën, arrestohet 34-vjeçari shqiptar

GJERMANI- Mbrëmjen e së shtunës, një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Gjermanisë, pasi grabiti një prostitutë 21-vjeçare në një ndërtesë në Leonhardstrasse.

Pas marrëdhënies seksuale, rreth orës 04:40 ka pasur mosmarrëveshje mes njëri-tjetrit, ku mësohet se shqiptari e ka sulmuar atë dhe i ka vjedhur 130 euro, raportojnë mediat e huaja.

Teksa shqiptari ka tentuar ta vidhte atë, 21-vjeçarja ka shtypur menjëherë butonin e emergjencës dhe sigurimi arriti t'a mbante 34-vjeçarin shqiptar derisa policia mbërriti në vendngjarje.

Me kërkesë të prokurorit publik, i riu shqiptar më 3 dhjetor 2022 është nxjerrë para magjistratit, i cili ka lëshuar një urdhër-arresti dhe e ka zbatuar atë

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Meta i bashkohet protestës së Berishës: Të gjithë bashkë që të shporrim këtë regjim monist! S’jam takuar me Mc Gonigal, drejtësia të bëjë hetim të plotë

Meta i bashkohet protestës së Berishës: Të gjithë bashkë që të shporrim këtë regjim monist! S’jam takuar me Mc Gonigal, drejtësia të bëjë hetim të plotë