Gjermani, vret dy fëmijë dhe plagos rëndë nënën e tyre, autori vetëvritet (FOTO)

Gjermani, vret dy fëmijë dhe plagos rëndë nënën e tyre, autori vetëvritet (FOTO)

Foto nga vendi i ngjarjes

Dy fëmijë, 11 dhe 13 vjeç, janë vrarë nga një burrë, cili ka plagosur edhe nënën e tyre, e cila po lufton për jetën në spital. Në fund autori ka vrarë dhe veten.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Glinde të Gjermanisë, ndërsa nuk dihet ende nëse autori 44-vjeçar ishte babai i fëmijëve apo jo.

Viktimat jetonin prek kohësh në zonë, ndërsa prokurorët po hetojnë incidentin si dhunë në familje.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Zelensky nga Tirana: Të mbështesim njëri-tjetrin në rrugëtimin drejt BE! Paqen e arrijmë vetëm bashkë

Zelensky nga Tirana: Të mbështesim njëri-tjetrin në rrugëtimin drejt BE! Paqen e arrijmë vetëm bashkë