VIDEO/ Gjest i veçantë, Luiz Ejlli shoqëron në ditën e parë të shkollës fëmijët e shtëpisë 'Zyber Hallulli'

Sot ka nisur viti i ri shkollor, ku së fundmi këngëtari Luiz Ejlli, ka bërë gjestin e tij mahnitës duke shoqëruar fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli” në shkollë.

Këtë gjë, e ka postuar vetë këngëtari në rrjetete e tij sociale, ku përveçse fëmijëve edhe ai duket mjaft i lumtur.

Ai është rrethuar nga fëmijët të cilët duken mjaft të lumtur për prezencën e këngëtarit në një ditë kaq të veçantë për ta. 

Shtëpia e fëmijës “Zyber Hallulli” është qendër rezidenciale, që ofron shërbim 24 orësh dhe 7 ditë në javë për fëmijët jetimë dhe atyre me gjendje të vështirë ekonomiko-sociale dhe financohen nga shteti.

S.S/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria rënie drastike në testimin e njohurive PISA, i kujt është faji?×

Lajmi i fundit

FOTOT/ Fansat në Nju Jork të çmendur pas Dua Lipës, këngëtarja mbrohet nga forca të shumta sigurie

FOTOT/ Fansat në Nju Jork të çmendur pas Dua Lipës, këngëtarja mbrohet nga forca të shumta sigurie