Gjici u rikonfirmua në krye të bashkisë, dhjetëra qytetarë në Kukës festojnë me daulle

 

Dhjetëra qytetarë janë mbledhur në qytetin e Kukësit për të festuar fitoren e Safet Gjicit i cili do të drejtojë bashkinë për 4 vitet e ardhshme. I pranishëm në festime ka qenë Gjici, dhe Pandeli Majko, deputeti i PS.

Ky i fundit falënderoi të gjithë votuesit dhe tha se Gjici do të vazhdojë punën për të ndryshuar Kukësin.

“Iu falënderoj për këtë nder që na bërë duke votuar për kandidatin e punës i cili nesër do të vazhdojë punën për të ndryshuar Kukësin”- u shpreh Majko.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Mbështetësit e PS fitojnë fitoren, në Shijak festohet me fishekzjarre, në Kukës dhjetëra qytetarë mblidhen para bashkisë


B.V/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Ndërtuan pa leje në katër vila Liqenin e Farkës, nën hetim tre persona

Ndërtuan pa leje në katër vila Liqenin e Farkës, nën hetim tre persona