Gjirokastër, mashtroi një grua duke i marrë 2 mijë euro nga komunikimet në rrjetet sociale, arrestohet 55 vjeçari i shpallur në kërkim (EMRI)

Gjirokastër, mashtroi një grua duke i marrë 2 mijë euro nga komunikimet në rrjetet sociale, arrestohet 55 vjeçari i shpallur në kërkim (EMRI)

Foto ilustruese

Një 55 vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi ishte shpallur në kërkim për mashtrim ekonomik ndaj një 63 vjeçareje. Në pranga ka rënë Fatmir Koleshi i cili akuzohet se në datën 13 shtator ka përfituar 2 mijë euro nga një 63 vjeçare duke e mashtruar në komunikimet në rrjetet sociale.

Ndërkohë vijojnë hetimet për identifikimin e shtetasve të përfshirë në këtë rast mashtrimi.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Gjirokastrës, për veprime të mëtejshme.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vodhën një biznes te Zogu i Zi dhe 6 shtëpia nëpër Tiranë, 3 të arrestuar

Vodhën një biznes te Zogu i Zi dhe 6 shtëpia nëpër Tiranë, 3 të arrestuar