Gjuzi: 2887 policë janë me diploma false! Edhe ai që qëlloi Klodian Rashën! Dorëhiqem nëse s'është e vërtetë (VIDEO)

Deputeti Kujtim Gjuzi ka kërkuar që deputetëve t'u bëhet testi i drogës. Ai ka rikthyer në vëmendje vrasjen e Klodjan Rashës, sipas së cilit policit që e qëlloi, Nevaldo Hajdaraj ka qenë me diplomë false në polici.

"2887 persona në polici me diploma false, personi që ka qëlluar ndaj Klodian Rashës është me dokument false, nëse nuk është kështu, do jap dorëheqjen nga të gjitha post që kam. Të gjithë deputete të bëjnë testin e drogës, nëse ka deputet që drogohen nuk kanë vend këtu, nëse ka kryeministra që kanë përdorur drogë nuk kanë shanse që të kërkojnë një mandat të tretë. Nuk mund të jemi ne tualet e Europës", tha Gjuzi.


Lajmi kryesor:

Miratohet fondi me 2.4 mln lekë për identifikimin elektronik në zgjedhje dhe ndryshimi i buxhetit 2021! Valteri: Koalicioni opozitar i turshpëm, fytyrat që mblodhi Berisha


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

PD forcë e parë në Lezhë, PS merr deri në 4 mandate! Asnjë ndryshim nga sondazhi i kaluar i Piepolit