Gjykata e Krujës ‘grup i strukturuar kriminal'! 13 të arrestuar, mes tyre edhe kancelari

Gjykata e Krujës ‘grup i strukturuar kriminal'! 13 të arrestuar, mes tyre edhe kancelari

1613036476_gjykatakruje1.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga operacioni i SPAK në Gjykatën e Krujës. Mësohet se janë arrsstuar 13 persona, mes tyre edhe kancelari i Gjykatës. Hetimin ka iniciuar Policia për grup të strukturuar kriminal në Gjykatë.


Lajmi kryesor:

Do lironte një tjetër të dënuar për vrasje për 12 mijë euro, gjyqtares Enkelejda Hoxha i vihen prangat në sallën e gjyqit! SPAK bastis Gjykatën e Krujës! Zbardhet SKEMA (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm