Goditi me thikë djalin e tij, vihet në pranga 63-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

Një 63-vjeçar është vënë në pranga të policisë në Tiranë, pasi ka goditur me thikë djalin e  tij.

Policia njofton se 63-veçari me iniciale G.V, i dënuar më parë për veprën penale "Vjedhja" gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë) djalin e tij shtetasin G. V. Ky i fundit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

‘Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve : G. V., 63 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale "Vjedhja" pasi ditën e djeshme gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë) djalin e tij shtetasin G. V., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAMJ/ I riu kamuflohet si grua, me fustan e shapka vjedh restorantin në Sarandë