Goditet me shkop në kokë punonjësi, teksa po pastronte kanalet në aksin Tepelenë-Gjirokastër! Arrestohet autori: Po punonte në tokën time

Goditet me shkop në kokë punonjësi, teksa po pastronte kanalet në aksin Tepelenë-Gjirokastër! Arrestohet autori: Po punonte në tokën time

Një punonjës i një firme private është dhunuar nga një qytetar pasi e akuzonte atë se po punonte në tokën e tij. Punonjësi, me detyre manovratori i skrepit , ka qenë duke pastruar kanalet e ujerave kulluese në aksin nacional Tepelenë-Gjirokastër dhe kjo është bërë shkak  i dhunimit të tij nga një persona.

Punonjësi është goditur me shkop në kokë dhe është dërguar në spitalin rajonal për të marrë ndihmën mjekësore.

Ndërkohë që policia ka bërë të mundur arrestimin e qytetarit, i cili është shprehur se e ka kryer aktin se skrepi po punonte në pronën e tij.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 30/01/2022 02:56

  Cfare injoranti!T'i shkeli farat e mbjella,apo t'i shtypi prodhimet?!Po kanalin po te pastronte o kungull fshati, qe ne vere te kesh mundesi te vaditesh token qe te mos te te thahen kot prodhimet nga mungesa e ujit dhe thatesira dhe ne dimer te mos te te permbyten tokat nga shirat e tepert dhe prurjet e lumenjve dhe perrenjeve!Keta injorante ankohen vazhdimisht per kanale te zena,per qeveri qe s'i hap,per demshperblime qe s'u jepen kur permbyten,ose kur humbin prodhimet nga mungesa e ujit ne vere dhe kur shteti u dergon dike qe t'ua pastroje kanalet,(pune qe mund t'a benin vete shume mire po te mos zhgerreheshin dite e nate neper mejhanet e fshatit),keta e zene me gure dhe shkopinj,pse po u shkel ne token e tyre!

  Përgjigju
 • Eraald: 29/01/2022 19:06

  Do futemi dhe ne BE me keta kafshe

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë