Goditi me mjete të forta bashkëfshatarin gjatë një konflikti për pronën, arrestohet 56-vjeçari

Goditi me mjete të forta bashkëfshatarin gjatë një konflikti për pronën, arrestohet 56-vjeçari

Foto ilustruese

ELBASAN- Një 56-vjeçar me iniciale H.M., ka rënë në pranga pasi ka goditur me sende të forta në trup një bashkëfshatar, gjatë konflikti për motive pronësie.

I arrestuari në fshatin Byshek të Elbasanit akuzohet për veprat penale "Vetëgjyqësia" dhe "Plagosja e lehtë me dashje". Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

‘Fije’ edhe në Vlorë, çmontohen 4 kamera sigurie! Dyshohet se i përkasin krimit të organizuar

‘Fije’ edhe në Vlorë, çmontohen 4 kamera sigurie! Dyshohet se i përkasin krimit të organizuar