Goditi me sende të forta pronarin e një dyqani tek Rruga e Kavajës, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia në Tiranë pasi ka goditur me sende të forta pronarin e një dyqani tek Rruga e Kavajës. Sipas policisë është vënë në pranga shtetasi D.M, i cili edhe gjatë shoqërimit ka kundërshtuar me dhunë forcat e policisë.

'D. M., 30 vjeç, pasi në Rrugën e Kavajës, dyshohet se në gjendje të dehur ka goditur me sende të forta pronarin e një dyqani dhe gjatë shoqërimit ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e Policisë.'-njofton policia. 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Putin pranon ftesën e Erdoganit për të vizituar Turqinë