Goditi me telefon në fytyrë Bebe Rexhën gjatë koncertit, publikohen pamje nga arrestimi i autorit në mes të turmës

Goditi me telefon në fytyrë Bebe Rexhën gjatë koncertit, publikohen pamje nga arrestimi i autorit në mes të turmës

Bebe Rexha

Si shkaktar për incidenti që u shënua në koncertin e këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, në Neë York të dielën, u vu në pranga një 27-vjeçar, i cili goditi me telefon në fytyrë këngëtaren teksa këndonte para publiikut.

Videoja është shpërndarë në tëitter dhe është bërë virale, ndërkohë që pak kohë më parë ka dal dhe momenti kur autori merret me forcë nga turma,

Menjëherë disa pjesëtarë të skuadrës Bebe Rexhës ngjiten në skenë për të parë nëse gjithçka është në rregull, ndërsa video tregon 33-vjeçaren të rrethuar nga stafi teksa largohet nga skena duke mbajtur duart në fytyrë.

Shumë fansa u indinjuan nga ky veprim pasi ishte një koncert vërtet i bukur ndërsa incidenti la shije të keqe.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Selita turistike në Mirditë, perlë natyrore, por pa rrugë! Kryebashkiaku-vendasve: Kthehuni, investoni në vendlindje

Selita turistike në Mirditë, perlë natyrore, por pa rrugë! Kryebashkiaku-vendasve: Kthehuni, investoni në vendlindje