Grabisnin aksesorët e makinave
si u zbulua banda e hajdutëve

Grabisnin aksesorët e makinave<br />si u zbulua banda e hajdutëve
TIRANE-Policia e Tiranës godet grupin e vjedhjes së aksesorëve të automjeteve në kryeqytet, mes tyre prangoset 36 vjeçari Ingrit Zeqo dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij A.P 25 vjeç.
 
Për të arritur në gjurmët e këtij grupi blutë dhe pse kanë kryer disa javë hetime e kanë pasur të pamundur identifikimin e tyre pasi operonin çdo ditë në lagje të ndryshme të Tiranës.
 
Zbulimi i tyre është bërë një natë më parë falë reagimit në kohë të një qytetari i cili mbrëmë ka pikasur Indrit Zeqon teksa po tentonte t’i vidhte navigatorin e automjetit.
 
Zeqos në momentin e arrestimit nga policia i janë gjetur si provë materiale tre kacavida dhe një palë doreza.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Gjelat' na shënojnë 4 gola, Shqipëria U-17 humbet me Francën në kryeqytet

VIDEO/ 'Gjelat' na shënojnë 4 gola, Shqipëria U-17 humbet me Francën në kryeqytet