Grabitësit i ‘vodhën’ nenën, fotoja prekëse e policit që mban në krah ngrohtësisht foshnjën pas krimit prek zemrat e të gjithëve

Fotoja prekëse e policit që mban në krahët e tij foshnjën pas ngjarjes tragjike që ndodhi në Greqi po prek zemrat e të gjithëve.

Grabitësit i “vodhën” jetën nënës së re 20-vjeçare pranë foshnjës së saj, i “vodhën” gruan 34-vjeçarit Charalambos Anagnostopoulos, dhe nënën bebes së vogël që përjetoi momente tmerri.

Një foto sa një mijë fjalë...foshnja tashmë e sigurt në krahët e policit që e përqafon ngrohtësisht.


Lajmi kryesor:

Ngjarja e rëndë në Greqi, grabitësit torturuan dhe mbytën 20-vjeçaren pranë foshnjës së saj, bashkëshorti: Iu lutëm të mos na lëndonin, i treguam dhe ku ishin paratë (VIDEO)


J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika