Qëllohet me armë një farmaci në zonën e 'Xhamllikut' në Tiranë! Është përdorur një pistoletë me saçme metalike

Një farmaci në zonën e 'Xhamllikut' në Tiranë është qëlluar me armë. Është qëlluar me një pistoletë me saçme metalike. I riu ka qenë me kapele, i pamaskuar dhe është duke u punuar për ta identifikuar.

Grupi hetimor po këqyr kamerat. Ajo që është e rëndësishme në këtë ngjarje është dokumentimi i një prej ngjarjeve të rralla ku përdoren kjo lloj arme, pistoletë më saçme metalike. Në vendngjarje është gjetur pikërisht një saçme e tillë.  

1656148264_cats.jpg

Saçme metalike në vendngjarje dhe shenjat e lëna në xham

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik në Itali/ Identifikohen 21 viktimat, 9 prej tyre ukrainas! Mes tyre dhe një çift i sapomartuar, vajza shtatzënë ndërron jetë

Aksidenti tragjik në Itali/ Identifikohen 21 viktimat, 9 prej tyre ukrainas! Mes tyre dhe një çift i sapomartuar, vajza shtatzënë ndërron jetë