Grabitet supermarketi në Tiranë, autorët thyejnë xhamat dhe marrin kasafortën

Grabitet supermarketi në Tiranë, autorët thyejnë xhamat dhe marrin kasafortën

Një supermarket është grabitur gjatë ditës së sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në rrugën 'Medar Shtylla', ku tre persona ende të paidentifikuar kanë thyer xhamat e supermarketit dhe kanë marrë kasafortën e sende të ndryshme.

Policia bën me dije se autorët e grabitjes janë larguar me një mjet, ndërsa vijojnë kërkimet për identifikimin dhe kapjen e tyre. 

Njoftimi i policisë:
Më datë 18.05.2018, tek kryqëzimi i rrugës “Medar Shtylla” me rrugën “Prokop Mima”, 3 persona ende të paidentifikuar, kanë thyer xhamat e një supermarketi, ku kanë marrë kasafortën, sende të ndryshme dhe janë larguar me një mjet. Punohet për identifikimin e kapjen e autorë
 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Uragani Ian godet Kubën! Florida përgatitet për erëra të forta dhe përmbytje

Uragani Ian godet Kubën! Florida përgatitet për erëra të forta dhe përmbytje