Grabitja e argjendarisë në Lezhë, policia identifikon autorin 17-vjeçar e i vihet në kërkim

Grabitja e argjendarisë në Lezhë, policia identifikon autorin 17-vjeçar e i vihet në kërkim

Foto ilustruese

1660764525_252793.jpg

Policia e Lezhës ka identifikuar personin që grabiti një dyqan argjendarie mbrëmjen e djeshme. Bëhet fjalë për 17-vjeçarin K.N., banues në Lezhë.

Policia bën me dije se është vënë në kërkim të të riut dhe vijon puna për kapjen e tij.

Materialet procedurale u referuan pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për veprime të mëtejshme.


Lajmi kryesor:

Grabitet dyqani i argjendarisë në Lezhë, hajduti me motor merr disa sende me vlerë! Policia në kërkim të autorit 17-vjeçar


D.GJ/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Baraka ku po qëndronte u përfshi nga zjarri, 57-vjeçari në Sarandë ndërron jetë! Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve të marra

Baraka ku po qëndronte u përfshi nga zjarri, 57-vjeçari në Sarandë ndërron jetë! Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve të marra