Grabitja e farmacisë, hajduti merr lekët mbi banak duke kërcënuar me armë lodër! Ngrihen pika kontrolli në hyrje-dalje të Tiranës

Foto ilustruese

Detaje të reja zbardhjen nga grabitja e farmacisë në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se dyshohet se me pistoletë lodër, grabitësi ka mundur të marrë lekët mbi banak dhe është larguar.

Policia po bën të mundur marrjen e pamjeve të kamerave të sigurisë së farmacisë dhe po ashtu të bizneseve në afërsi për të zbardhur ngjarjen.

Ndërkohë janë ngritur pika kontrolli në disa zona kyçe dhe në hyrje-dalje të Tiranës.


Lajmi kryesor:

Grabitet farmacia në Tiranë, autori kërcënon me pistoletë lodër dhe merr xhiron ditore! Dyshohet se është 21 vjeçari që vodhi Kredo.al! Filmohet nga kamerat, farmacistja e tmerruar


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e Everest Çakës, gazetari në 'Pa Protokoll': Një person u shoqërua pas ngjarjes! U arratis nga komisariati i Elbasanit duke shfrytëzuar momentin që shkoi në tualet