Gramsh/ Mjeku dhunohet në banesën e tij, prej 3 ditësh i shtruar në spitalin e Traumës

Gramsh/ Mjeku dhunohet në banesën e tij, prej 3 ditësh i shtruar në spitalin e Traumës

Spitali i Traumës

Gramsh - Mjeku i familjes, Vladimir Shuli 60 vjeç është rrahur në banesën e tij. Ai dyshohet se është qëlluar nga 2 persona mbrëmjen e 30 nëntorit, të cilët janë identifikuar nga policia dhe kanë nisur hetimet.

Pas goditjes, mjeku ka mundur të telefonojë të afërmit. Dera e banesës është hapur me dhunë nga efektivët dhe familjarët që kanë gjetur mjekun pa ndjenja. Ata e kanë dërguar në spitalin e Gramshit, por u konstatua se vuante nga probleme shëndetësore (hipertension). Për këtë arsye u transferua në spitalin e Traumës.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e 30 nëntorit. Për të ruajtur konfidencialitetin e hetimeve që po kryhen në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, nuk bëhen të ditura të dhëna të tjera.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Tregtonin aparate celularë të kontrabanduar në 5 dyqanet që kishin në Tiranë, në pranga dy vëllezërit dhe dy administratorët

Tregtonin aparate celularë të kontrabanduar në 5 dyqanet që kishin në Tiranë, në pranga dy vëllezërit dhe dy administratorët