Granit Cana zbulon çfarë nuk i pëlqen te kushëriri: Loriku nevrikoset shumë shpejt! S'duhet t'i thuash asnjëherë jo

Granit Cana zbulon çfarë nuk i pëlqen te kushëriri: Loriku nevrikoset shumë shpejt! S'duhet t'i thuash asnjëherë jo

Granit Cana

Granit Cana, emri i të cilit u bë i njohur pas pjesëmarrjes në BB VIP, është vënë në siklet kur është pyetur për kushëririn e tij Lorik Cana. I pyetur se cfarë nuk i pëlqen, tregoi duke qeshur se ish-futbollisti nevrikoset shumë shpejt.

"Te Loriku nuk më pëlqen që bëhet nervoz shumë shpejt. Nëse ia prish qejfin, ai dallohet menjëherë sepse shtrembëron fytyrën. Nuk duhet t`i thuash jo Lorikut (qesh)", tha Cana në Glamour Zone.

Sa i përket marrëdhënies me Fifin, Cana u shpreh se e ka përshëndetur të dashurin e saj të ri. Megjithatë preferon që të mos flaës për jetën private duke thënë se dëshiron ta mbajë të tillë pasi ka patur disa probleme.

"E di per të dashurin e saj, dhe jam përshëndetur me të. Ndërsa unë privatësinë time dua ta mbaj për vete, dhe nuk dua ta bëj publike sepse kam hasur disa vështirësi dhe kam patur disa probleme", tha Cana.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i Dakos/ Frrok Çupi: Me ato akuza brenda 3 ditëve mund të lirohet, SPAK veproi me emocion! Minxhozi: Standart i dyfishtë i drejtësisë

Arrestimi i Dakos/ Frrok Çupi: Me ato akuza brenda 3 ditëve mund të lirohet, SPAK veproi me emocion! Minxhozi: Standart i dyfishtë i drejtësisë