Greqi/ Publikohet momenti kur 20-vjeçari shqiptar rrëzohet në tokë dhe vdes, pas sherrit me disa të rinj në Kretë

Disa pamje të tjera janë publikuar nga momenti i vdekjes së 20-vjeçarit shqiptar që vdiq në Kretë.

Creta24.gr ka publikuar momentin kur i riu rrëzohet në tokë dhe ka humbur jetën.

Siç shihet nga pamjet djali është duke ecur i shoqëruar nga një burrë dhe më pas rrëzohet në tokë jashtë një dyqani.

Burri është përpjekur që ta ndihmojë, ndërsa në vendin e ngjarjes janë mbledhur edhe persona të tjerë.

Edhe pse është lajmëruar policia dhe ambulanca, fatkeqësisht i riu nuk ka mundur të mbijetojë.

Nga raporti mjekësor, u zbulua se vdekja e Orgitos ka ardhur për shkaqe patologjike dhe komplikime në zemër.

Mjeku ka konstatuar se 20-vjeçari kishte me probleme me zemrën. Për shkak të sherrit në të cilin u përfshi, ai ka qenë i stresuar duke pësuar komplikacione dhe më pas është rrëzuar në rrugë shkruan flashnews.gr.

Nga pesë personat që u dërguan në komisariatin e Chanias, u arrestuan dy 24-vjeçarët grekë , të cilët fillimisht u konsideruan nga autoritetet si të përfshirë drejtpërdrejt në përleshjen me 20-vjeçarin.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Autobusi me turistë shqiptarë përplaset në Katania të Siçilisë, 16 të plagosur

Autobusi me turistë shqiptarë përplaset në Katania të Siçilisë, 16 të plagosur