Greqi, shqiptari i dehur rreh dhe kërcënon me thikë nënën

Greqi, shqiptari i dehur rreh dhe kërcënon me thikë nënën

GREQI-Një 44 vjeçar shqiptar në gjendje të dehur ka dhunuar dhe kërcënuar më thikë nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur në Lamia të Greqisë, ku autori është arrestuar pasi e moshuara mori në telefon policinë.

Sipas mediave greke 44 vjeçari kishte ardhur në shtëpi në gjendje të dehur, më pas kishte goditur nënën e tij e më vonë kishte rrëmbyer thikën duke e kërcënuar që do ta vrasë. Kur policia ka mbërritur në vendngjarje djali kishte kërcënuar edhe ata me thikë derisa e kanë kapur me forcë dhe e kanë arrestuar. Nuk dihen ende arsyet se pse ai ushtronte dhunë ndaj nënës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fredi: 03/08/2019 12:05

    Katnar bajg! 99% e jorgove në Greqi jan katnar që shkun me punu arrat!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve