Gruaja merr pushkën, burri ngjitet mbi komodinë! Momente gazmore dhe paniku në familjen në SHBA! Çifti ‘përballet’ me miun (VIDEO)

SHBA- Pamjet gazmore tregojnë momente panik në një shtëpi në SHBA kur macja e çiftit vuri re praninë e një miu nën pemën e Krishtlindjes. Familja po shijonte një mbrëmje në dhomën e tyre të ndenjjes, kur dalluan diçka që lëvizte në pemë, duke tundur dritat dhe dekorimet e festave.

Papritur, nga poshtë degëve u shfaq brejtësi kafe-gri dhe u përpoq të kalonte dyshemenë e dhomës së ndenjes dhe të shkonte drejt kuzhinës së familjes.

Ndërsa klithmat mbushën dhomën, pamjet e takimit të befasishëm treguan macja e familjes duke ndjekur miun dhe gati duke e kapur atë në kthetrat e tij. Duke ikur mezi kthetrave të maces , brejtësi u kthye dhe u kthye në strehën e sigurt të pemës së Krishtlindjes. Video-ja që filmoi familja u bë virale. Në videon e publikuar në faqen e tyre në TikTok @littlebluehouse_lbh, babai mund të shihet duke u ngjitur në majë të një komodine, duke i kërkuar gruas së tij që të qëllojë me pushkë .

Familja e postoi videon në kanalin e tyre TikTok . Që atëherë, ai ka grumbulluar më shumë se 4 milionë shikime dhe mbi 80,000 pëlqime .

“Ne kishim një mi në pemën tonë të Krishtlindjes!!! Kontrolloni kutitë e Krishtlindjeve”, shkruan ata në postimin e tyre.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kremlini mirëpret ofertën e kompanisë ruse: Shpërblim 72 mijë dollarë për ushtarët që shkatërrojnë tanket 'Abrams' dhe 'Leopard'

Kremlini mirëpret ofertën e kompanisë ruse: Shpërblim 72 mijë dollarë për ushtarët që shkatërrojnë tanket 'Abrams' dhe 'Leopard'