Gruaja ‘vallëzon’ para luanit të rrezikshëm, pamjet bëjnë xhiron e botës (VIDEO)

Pamje të rralla vijnë nga Kopshti Zoologjik i Bronx, ku një vizitore mori guximin për të thyer perimetrin e sigurisë.

Ajo u fut brenda zonës ku qëndronte luani afrikan, duke vënë në rrezik shumë serioz jetën e saj.

"Veprimi i saj ishte një shkelje serioze e sigurisë, që mund të kishte sjellë plagosjen e gruas, apo akoma më keq, vdekjen”, tha një zëdhënës i kopshtit zoologjik.

Gruaja mund të shihet duke vallëzuar dhe duke tundur duart, sikur ta përqesh luanin për të lëvizur.

Video u realizua nga një kalimtar që ishte i pranishëm, ndërsa pamjet po bëjnë xhiron e botës.

Ora 19:31
Gruaja ‘vallëzon’ para luanit afrikan, pamjet bëjnë xhiron e botës
1/6
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kiev: Sulmi rus në Zaporizhzhia, shkatërrohet infrastruktura

Kiev: Sulmi rus në Zaporizhzhia, shkatërrohet infrastruktura