Akuza për trukim ndeshjesh, arrestohet trajneri i kombëtares së femrave Armir Grima

Trajneri i Kombëtares së Futbollit për femra, Armir Grima i arrestuar në Shkodër

Në operacionin Oaz të zhvilluar nga Policia e Shtetit, prokuroria, shërbimet partnere dhe Shërbimi Informativ Kombëtar, është arrestuar edhe Armir Grima.

Grima është një nga portierët më me emër në futbollin shqiptar. Ai ka qenë portier i ekipit të futbollit të Vllaznisë në vitet 1998-2001, kohë kur ky ekip është shpallur kampion. 

Ish-portieri legjendar i Vllaznisë, ish kapiten dhe trajner i ekipit, është arrestuar si pjesë e grupit kriminal të Bajrajve. Gjatë kësaj kohe, Armir Grima ka qenë trajner i kombëtares së futbollit për femra. Mbi Grimën rëndon trukimit të ndeshjeve.

  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento

Komente

  • Hasani: 22/09/2018 17:33

    Kush I paska pase trukuar ndeshjet denimin e hengri Skenderbeu me 10 vjet perjashtim

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dua Lipa poston foto nga vizita në Tiranë: Nder të jem në Shqipëri