Grupimi për PD/ Nishani për Report Tv: Nuk kam kontaktuar as me Bashën dhe as me Berishën

 

Bujar Nishani ka deklaruar se nuk ka pasur komunikime me Berishën apo Bashën, lidhur me qëndrimin e tij kundër kryedemokratit pas zgjedhjeve të 2025.

“Nuk kam pasur kontakte as me Bashën e as me Berishën, kam qenë bashkëpunëtor i Berishës, jemi miq. Raportet personale duhet të qëndrojnë jashtë për interesin publik”, tha ai.


Lajmi kryesor:

Nishani për Report Tv: Basha s’u bë kurrë lider! Akuzat për vjedhje votash, alibi e dobët për t’i ikur përgjegjësisë! Rama do fitojë dhe në 2025 nëse PD s’reformohet


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë