Gurë dhe dërrasa, banorët e acaruar të '5 majit' i vënë flakët shisheve me benzinë dhe qëllojnë në drejtim të efektivëve

Përveç gurëve dhe dërrasave, banorët e acaruar të "5 majit" kanë qëlluar në drejtim të efektivëve edhe me shishe benzine që i kanë zjarrin.

Siç shihet në një video të publikuar një “top flake” ka rënë mbi një grup policësh të cilët sapo e vunë re menjëherë kanë lëvizur, ndërsa siç shihet shpëtojnë në sekondat e fundit.


Lajmi kryesor:

Shemben 12 shtëpi tek ‘5 Maji’/ Banorët përplasen me policinë, hedhin shashka dhe qëllojnë me gurë në drejtim të efektivëve! Policia hedh gazlotsjellës dhe shoqëron 3 banorë (VIDEO)


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Samiti i NATO-s, Kryeministri spanjoll: Ndikimi rus në Afrikë është në rritje