Guxuan dhe çuditën, këngëtare dhe aktore që veshën fustane që mbetën në histori

Guxuan dhe çuditën, këngëtare dhe aktore që veshën fustane që mbetën në histori

Lizzy Gardiner, fustan me karta krediti në 1995

Këngëtaret, aktoret dhe modelet e Hollywood-it shpesh sfidojnë rregullat e modës dhe vendosën të guxojnë me veshjet e tyre. Më poshtë do të ndjekim disa prej veshjeve më interesante dhe të veçanta ndër vite.

Lizzy Gardiner,  fustan me karta krediti në 1995

Cardi B, si Afërdita që del nga guaska në Grammy 2019

Madonna, me një tabelë mbi fustanin e saj ku shkruhet “djalë-lodër” në MTV Video Music Aëards në 1984

Cher dhe fustani i saj i zi në Oscar, viti 1988

Halle Berry , veshja e saj ekstravagante në filmin james Bond

Rihanna, në vitin 2011

1/6
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Rama: Çelen tre konkurse ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës

Rama: Çelen tre konkurse ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës