Habit banori i Big Brother: Kam 4 vite që me gruan flemë në dhoma të ndara

Habit banori i Big Brother: Kam 4 vite që me gruan flemë në dhoma të ndara

Prej disa vitesh Elvis Pupa ishte larguar nga vëmendja e mediave, duke shijuar jetën mes SHBA dhe Australisë.

Por me rikthimin e tij në Big Brother, të gjithë kanë pasur mundësinë ta njohin më mirë aktorin e humorit. Ditën e sotme, ai ka ndarë më shumë detaje nga marrëdhënia me bashkëshorten e tij, duke çuditur jo vetëm banorët, por edhe publikun.

Në një nga bisedat që ka bërë sot me banorët e tjerë të shtëpisë ai ka thënë se me bashkëshorten e tij kanë vite që flenë në dhoma të ndara.

”Rrimë deri vonë bashkë, por për të fjetur flemë në dhoma të ndara pasi unë gërhas shumë”, ka bërë me dije Visi.

”Kemi rreth 4 vite që e kemi marrë këtë vendim, ajo do errësirë, unë dritë, që kështu jemi më rehat kur flemë veç e veç. Ama gjumin e drekës e bëjmë bashkë”. Ky fakt ka nxitur edhe reagimet e banorëve, që duket se u çuditën kur dëgjuan këtë variant të Elvisit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

ZYRTARE/ Aventura e dytë jashtë Shqipërisë, Sherif Kallaku firmos në Rumani

ZYRTARE/ Aventura e dytë jashtë Shqipërisë, Sherif Kallaku firmos në Rumani