POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Hakmarrja e nuses në altar/ “Trupi yt është i hatashëm”, lexon mesazhet e tradhëtisë në vend të betimeve

Foto ilustruese

Të zbulosh që partneri yt të tradëhton njëd itë para ditës madhështore të bën që të ndihesh e pashpresë por një grua ka reaguar në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo u hakmor në altar, teksa në vend të betimeve i lëxoi mesazhet e tradhëtisë.

“"Trupi yt është i hatashëm dhe dreqin, ti di si ta përdorësh. Do të doja që e dashura ime të kishte gjysmën e aftësive që ti ke." "Më mungon shumë, nuk resht duke të menduar. S'kam përjetuar kurrë një lidhje të tillë më parë",”- ishin këto mesazhet që jo lexoi në vedn të betimeve në sy të të gjtihë të ftuarve.

Nusja që nuk u martua, shpjegoi për faqen australiane "Whimn" se mori vesh që i fejuari i saj e tradhëtonte një ditë para dasmës.

Teksa ishte në festën e beqarisë me mikeshat e saj, asaj i erdhi një mesazh në telefon "Unë s'do të martohesha me të. Do të martohesh ti?" dhe shumë screenshot-e të bisedave të tij me një femër tjetër.

Gjatë tregimit të historisë së saj, ajo i vendosi burrit nofkën Alex dhe u shpreh se nuk mund ta anullonte dasmën pasi gjithçka ishte paguar dhe të ftuarit kishin udhëtuar drejt vendit ku do të mbahej ceremonia, kështu që vendosi të hamerrej në altar.

Pas leximit të mesazheve, partneri i saj kuptoi gjithçka dhe u largua me kokën ulur nga ceremonia. Ndërkohë festa nuk mbaroi, por vazhdoi deri në orët e para të mëngjesit.

fl.mi.
Komento