'Hape telefonin'/ Kjo këngë e Magic 4 do jetë hiti i verës

Grupi

TIRANË- Kjo verë do të jetë nën shoqërinë e një hiti të ri muzikor.

"Magic4" grupi i njohur nga kryeqyteti, kanë publikuar së fundmi këngën e tyre më të re  titulluar "Hape Telefonin". Pas sukseseve të mëparshme me "Aisha dashnia" në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun dhe "Koka ty ta boni" me Artiola Toskën, Magic4 vjen këtë herë me një produkt krejt të tijin.

Kënga është bërë me autor Pirro Çako, Edlir Begolli si dhe me koreografi të Adela Mucollarit.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?

Komento

Komente

 • Gimi: 05/08/2020 11:09

  kenga me e bukur per sivjet. complimenti

  Përgjigju
 • Egla: 13/07/2020 20:33

  super super kenge. bravo pirro cako bravo grupi magic

  Përgjigju
 • ardi: 13/07/2020 15:30

  shum e bukur keng. bravo magic 4 jeni ma tmiret dhe na mungoni ne tiron

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Tiranë, motori përplas 8-vjeçarin me biçikletë te kryqëzimi i 21 Dhjetorit