Hapja e kufijve/ Radhë të gjata me makina në doganën e Muriqanit (VIDEO)

Edhe në doganën e Muriqanit ka pasur radhë të gjata nga hapja e kufijve, ku qytetarë të shumtë janë dyndur drejt Malit të Zi. Sot pas rreth 3 muajve i gjithë vendi është hapur dhe qytetarët kanë lëvizur lirshëm, por kjo ka sjellë edhe trafik të rënduar.


Lajmi kryesor:

Tërhiqet Kosova, heq taksën 22 € në doganë për dezinfektimin e kamionëve! Kusht për qytetarët tamponi ose karantina


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja