POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Harrojeni Kiara Titon! Butrint Imeri shfaqet në krahët e bjondes sexy, i pëshpërit në vesh

Butrint Imeri dhe Kiara Tito

Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja Kiara Tito prej kohësh përfliten se ishin në një lidhje e cila mesa duket ka marrë fund ende pa u bërë publike. Së fundmi në një video të publikuar në rrjetet sociale, ylli i “Kush” shfaqet në një club nën shoqërinë e një bjondeje mjaft simpatike.

Këngëtari i afrohet vajzës misterioze dhe i pëshpërit diçka në vesh dhe të dy fillojnë të qeshin. Ndoshta ylli shqiptar ka nisur një lidhje të re, por nuk përjashtohet mundësia që ajo të jetë edhe thjesht një shoqe e tij.

Butrint Imeri dhe vajza misterioze 

fl.mi.
Komento