Harrojnë bombolën e gazit ndezur, përfshihet nga flakët banesa në Tiranë! Nuk ka të lënduar

Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë në një banesë në rrugën ‘Niko Avrami’ në Tiranë. Zjarri ka rënë si pasojë e lënies së bombolës së gazit ndezur në banesën private të shtetasit E. K.

Raportohet se nuk ka të dëmtuar në njerëz por vetëm dëme të vogla materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një viktimë nga zjarret në vend, a ishin të përgatitura autoritetet shtetërore për përballimin e emergjencës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Foreign Policy: Edi Rama ndërton ura për në Europë ose askund tjetër